Kolejne rodzinne miejsce na mapie Opola- Park Rozrywki Kanyon. Zlokalizowane w samym centrum miasta. Doskonała zabawa na świeżym powietrzu, pełna emocji i wrażeń, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

TRASY
W parku znajduje się kilka tras:
- KANIOLAND – trasa siatkowa, dla najmłodszych.
- KAKTUSIK – trasa niska dla najmłodszych.
- ARIZONA – trasa średnia z 15 przeszkodami.
- COLORADO – trasa trudna, z 12 przeszkodami.
- ELDORADO – trasa wysoka, tyrolkowa.
Kanyon Kanyon Kanyon Kanyon
Niektóre trasy posiadają ograniczenia – wzrost, co najmniej 150 cm.
Każde dziecko, jak i dorosły przed trasą zostaje przeszkolony przez instruktora, który na próbnym odcinku uczy was, w jaki sposób zapinać się do lin asekuracyjnych i jak zakładać bloczki zjazdowe. Dodatkowo każdy uczestnik obowiązkowo wyposażany jest w kask ochronny.

ATRAKCJE
W parku pobawimy się również na:
- DMUCHAŃCACH,
- TRAMPOLINACH,
- PAINTBALU/STRZELNICY,
- MINI GOLFIE.

W Parku znajduje się również bezpłatna strefa dla najmłodszych- domek, zjeżdżalnia, huśtawki oraz wiele zabawek.
Rodzice będą mogli chwilę odpocząć na wygodnych leżakach i z uśmiechem obserwować dzieci, bawiące się w parku. Na miejscu można skorzystać również z koców piknikowych.

Kanyon to miejsce, w którym można spędzić cały dzień, zorganizować dla swojej pociechy wspaniałe i niezapomniane urodziny.
Ponadto Kanyon to doskonałe miejsce na organizacje wycieczek szkolno-przedszkolnych i pikników rodzinnych
Zapraszamy wszystkich małych i dużych do spróbowania swych sił i do znakomitej zabawy.
GDZIE
Korfantego (naprzeciwko Komendy Głównej), wejście od kanału Ulgi.

GODZINY OTWARCIA







