Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z portalem mamyzopola.pl prosimy o kontakt: redakcja@mamyzopola.pl
Mamyzopola to dynamicznie rozwijający się portal dla planujących założenie rodziny i już będących rodzicami.

Formy współpracy:

 1. RECENZJA PRODUKTU, USŁUGI, WYDARZENIA – Staramy się aby nasza ocena n była rzeczowa i użyteczna. Opieramy się na doświadczeniu swoim i Mam z Opola.
 2. ARTYKUŁ SPONSOROWANY/EKSPERCKI
  Artykuł sponsorowany odpowiada treści portalu. Pozwala przedstawić użytkownikowi dużą ilość informacji, zdjęć, wideo. Artykuł sponsorowany jest zawsze oznaczony zgodnie z Art. 36.3. Prawa Prasowego.
  Dzięki temu nasz czytelnik dowie się o twojej działalności, pozna Cię.
  Artykuł ekspercki to artykuł, którego autorem jest specjalista w danej dziedzinie. Ma on charakter informacyjny / poradnikowy / tematyczny / ekspercki.
  Profesjonalny artykuł, udzieli kompletnej odpowiedzi na pytania jakie zadają rodzice i dzieci, dzięki niemu zdobędziesz u czytelnika zaufanie.
 3. PATRONAT MEDIALNY – obok funkcji czysto reklamowych buduje także pozytywny wizerunek firmy.
  Wychodzimy z założenia, że należy wspierać i promować dobre inicjatywy
 4. KONKURS – utworzenie konkursu na stronie i/lub Facebooku.
 5. LICYTACJA PRODUKTU – Przekazany przez Ciebie produkt licytujemy na rzecz Stowarzyszenia Mamy z Opola za pośrednictwem Allegro. Informacja o licytacji pojawia się również na fanpage portalu oraz grupie „Mamy z Opola”.
 6. BANNER – zapraszamy do zapoznania się z ofertą powierzchni reklamowych
 7. SPRZEDAŻ PRODUKTU
  Możesz sprzedawać swój produkt za pośrednictwem naszej strony. Każdy produkt jest przez nas należycie sprawdzony, zależy nam na promowaniu rzeczy regionalnych i dobrej jakości.
 8. ORGANIZACJA KURSÓW, SZKOLEŃ WARSZTATÓW
  Jeżeli chcesz z reklamą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zaprezentować swoje umiejętności, wiedzę fachową w praktyce, zorganizujemy dla Ciebie warsztaty/ kursy/ szkolenia, na których będziesz mógł przedstawić swoją działalność, swój produkt.
  Jako działaczki stowarzyszenia mamy duże doświadczenie w organizacji tego typu imprez.

SPOŁECZNOŚCI

2,837FaniLubię

POPULARNE

OPINIE

MZK- od dziś zmiana rozkładów jazdy miejskich autobusów

Dziś zmienia się rozkład jazdy autobusów miejskich w Opolu- kursów będzie mniej. Na rozkładach szukajcie kolumny "Rozkład wakacyjny". Na okres wakacyjny MZK umożliwia nabycie  biletu wakacyjnego dla uczniów...
Partnerzy