Mistrzostwa Europy we Francji rozpoczęły się meczem Francja-Rumunia.  Reprezentacja Polski, swój pierwszy mecz rozegra już w niedzielę 12.06.2016 z Irlandią Północną.  Opustoszeją ulice, większość, nawet tych, co ze sportem, na co dzień mają niewiele wspólnego, zasiądą do kibicowania w specjalnie utworzonych strefach kibica, klubach, restauracjach.

POGŁĘBIA RELACJE Z RODZICAMI

Kibicowanie to świetna zabawa, przynosi korzyści zarówno dziecku, jak i rodzicom. Dziecko, które kibicuje o wiele częściej samo uprawia jakąś dyscyplinę sportową. Wspólne spędzanie w ten sposób czasu, wpływa bardzo dobrze na relacje rodzinne bo przecież przeżywamy te same emocje.

Kibicując ulubionej drużynie lub sportowcowi, najmłodsi uczą się cieszyć ze zwycięstwa oraz przeżywać porażki. Obie umiejętności z pewnością przydadzą się im w późniejszym życiu.

Maluch uczy się zasad gry, utożsamia się ze swoją reprezentacją, uczy nazwy państw i miast, nazwisk zawodników.

KIBICOWANIE Z TATĄ

Lubię kibicować z rodzicami, czuję się pobudzona, odczuwam ogromne emocje, zwłaszcza gdy któraś z drużyn trafia gola. Jestem bardzo dumna, gdy nasza polska drużyna osiąga sukces. Wolę jednak kibicować z tatą, bo on uczy mnie fajnych piosenek – mówi 10-letnia Ola.

Aby kibicowanie dla dzieci było jeszcze przyjemniejsze, warto zaopatrzyć się w specjalne gadżety. Znajdą się takie nawet dla naszych najmniejszych maluszków.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 + osiemnaście =