Ruszyły wrześniowe zapisy na treningi piłkarskie Football Academy oraz Football Baby w Opolu.

  • Rozpoczęły się zapisy dla dzieci z roczników 2014-2012 oraz nabory uzupełniające dla dzieci z roczników 2011-2008.
  • Od września treningi dla najmłodszych piłkarzy i piłkarek będą odbywać się w pierwszym w naszym mieście centrum piłkarskim z zadaszoną, sztuczną, trawiastą nawierzchnią.
  • Football Academy Opole to ośrodek macierzysty największej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w Polsce.
  • Football Baby Opole jest ośrodkiem macierzystym ogólnokrajowego projektu zajęć ogólnorozwojowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-4 lat.
  • Treningi piłkarskie pomagają rozwijać u dzieci prawidłowe postawy psychoruchowe od najmłodszych lat.

Z okazji zbliżającego się początku roku szkolnego rozpoczęły się zapisy do nowej grupy czterolatków (rocznik 2012) oraz nabory uzupełniające (roczniki 2011-2008) w ramach Football Academy*, a także zapisy do grup treningowych Football Baby** (roczniki 2014-2013).FA_Baby_cover_photo_FB

Od września treningi dla małych piłkarzy i piłkarek będą odbywać się w Football Park – pierwszym i jedynym w naszym mieście centrum piłkarskim z zadaszoną, sztuczną, trawiastą nawierzchnią (ul. Hallera).

Pierwsze zajęcia w szkółkach Football Academy oraz Football Baby mają zawsze charakter próbny, dzięki czemu zarówno dziecko, jak i rodzic sami mogą sprawdzić, jak podoba im się na treningach!

Treningi piłkarskie pomagają rozwijać u dzieci prawidłowe postawy psychoruchowe oraz zapewniają wspaniałą, aktywną przygodę z futbolem od najmłodszych lat!

Wszelkie szczegóły dotyczące zapisów można znaleźć na stronach internetowych http://footballacademy.pl/opole oraz http://www.footballbaby.pl/203O=Football_Baby_Opole=footballbaby-pilkarskie-przedszkole, a także na fanpage’ach szkółek na Facebooku!

Football Academy Opole to ośrodek macierzysty największej sieci szkółek piłkarskich dla dzieci w wieku 4-12 lat w Polsce. W ósmym roku działalności w opolskim oddziale FA trenuje już blisko 200 młodych adeptów i adeptek piłki nożnej.

** Football Baby Opole to najnowsze przedsięwzięcie Football Academy i ośrodek macierzysty ogólnokrajowego projektu zajęć ogólnorozwojowych z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-4 lat – przy czynnym udziale rodzica lub opiekuna.

artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + 10 =