Szkoła Języków Obcych Master jest uważana za jednego z liderów w prowadzeniu kursów językowych dla dzieci i młodzieży. Nie wszyscy jednak wiedzą, że szkoła ma w swojej ofercie także półkolonie, kolonie i obozy językowe.

Wypoczynek dla dzieci

Master posiada bardzo dobrą opinię jako odpowiedzialny organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Nasi klienci podkreślają doskonałą organizację, bardzo ciekawy program i profesjonalną kadrę. Cechą wyróżniającą jest także to, że corocznie organizujemy kolonie w innym miejscu, co pozwala ich uczestnikom poznać różne zakątki naszego kraju. Z naszych wypoczynków korzystają często także dzieci Polaków mieszkających za granicą, którzy chcą podtrzymać więź z krajem pochodzenia. Jeśli zaś chodzi o półkolonie, to cieszą się one wspaniałą opinią ze względu na małą liczebność grup (do 12 osób) oraz podział na grupy tematyczne, a nie wiekowe. Co roku proponujemy także różne tematy przewodnie, tak aby uczestnicy mogli wybrać grupę zgodną ze swoimi zainteresowaniami. Nasza firma wyznacza standardy bezpiecznych i ciekawych form spędzania czasu wolnego przez dzieci i młodzież. Jak pierwsi na rynku wprowadziliśmy wyjścia na kręgle, do sal zabaw czy na rolki. Obecnie takie zajęcia znajdują się w programach większości półkolonii w Opolu. Nasi klienci doceniają nasze wypoczynki na tyle, że ponad 40% uczestników korzysta z nich systematycznie, niektórzy już od 10 lat!

Innowacyjność

O innowacyjności naszych usług decydują następujące cechy:

  • bardzo małe grupy;
  • nauka języków mniej popularnych, takich jak chiński, francuski czy hiszpański;
  • podział na grupy ze względu na zainteresowania, a nie na wiek;
  • integracja grup kolonijnych przed wyjazdem;
  • własna kadra, specjalnie dobierana do poszczególnych grup;
  • spotkania z uczestnikami i ich rodzicami;
  • oryginalne i bardzo atrakcyjne programy wypoczynku (np. zajęcia krawieckie, introligatorskie, warsztaty mody i urody, poznawanie różnych zawodów, nietypowe sporty: gokarty, szermierka, futbol amerykański itp.).

Kolonie i półkolonie językowe Master są objęte stałą kontrolą sanepidu, straży pożarnej i nadzoru budowlanego. Są także zatwierdzane i kontrolowane przez kuratoria oświaty. Wyniki systematycznych kontroli wskazują, że nasze kolonie i półkolonie są prowadzone wzorowo. Szkoła dostosowuje swoją ofertę do indywidualnych potrzeb klienta poprzez uwzględnianie niepełnosprawności, opinii poradni psychologiczno-pedagogicznej, dostosowanie diet żywieniowych do wszystkich alergii pokarmowych itp. Szkoła oferuje także szeroki wachlarz rabatów, ze szczególnym uwzględnieniem dużych rodzin. Zapewniamy gwarancję zgodną z przepisami ustawy o turystyce, której szczegóły są zawarte w warunkach uczestnictwa. Ponadto oferujemy możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

Naszą 10-letnią działalność w zakresie turystyki i wypoczynku dla dzieci i młodzieży doceniła w tym roku kapituła konkursu Opolska Marka, przyznając nam wyróżnienie w kategorii „Usługa Roku 2018”.

Zapraszamy do zapoznania z naszą tegoroczną ofertą dostępną na stronie www.cemaster.pl.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × three =