Dzieci lubią zabawki, najbardziej te kolorowe, które dodatkowo spełniają jakąś funkcje. Nie zdając sobie sprawy, bawią się i uczą jednocześnie: liczyć, pisać, czytać, strategii, odkrywają talenty.

Dla najmniejszych już sam magnes, który trzyma się lodówki jest magiczny i zabawny, więc godzinami odczepiają i przyczepiają je na nowo.

W Djeco – Drewniane magnesy Alfabet – znajdziemy aż 83 magnesy. Każdy z nich, w innych, bajecznych kolorach i wzorach na pewno zainspiruje Twoje dziecko do ułożenia swoich pierwszych słówek.04c00f5e5a5dd39884c0e8aabc8fefac

A gdy już zaczyna swoja przygodę z liczeniem, warto zakupić karty do gry wspomagające naukę działań matematycznych. Dzięki temu, że karty pokryte są laminatem można zmazać wpisany wcześniej wynik, a narysowane owoce z boku karty wspomagają liczenie.

856c3ec2b891ad25fa9c7c8a797c8afe
Eeboo – Karty do nauki Odejmowanie FLSUB

Gry edukacyjne rozwijają umiejętności logicznego myślenia, zapamiętywania i kojarzenia kolorów oraz rozróżniania kształtów. Gra Clementoni to świetny sposób na połączenie zabawy z nauką.

Maluszki odkrywają świat, szukają kontynentów, uczą się powitania w różnych językach, odnajdują miejsca, w których żyją poszczególne zwierzęta – a to wszystko z pomocą globusa.

fisher-price-edukacyjny-globus-odkrywcy-drj85
Fisher Price Edukacyjny Globus Odkrywcy

Książka, która inspiruje, rozwija i zachęca do aktywności.  Poprzez SMILY PLAY dziecko uczy się: liter, alfabetu, rozróżniania dźwięków i melodyjek, godzin, ćwiczy pamięć.

14689148059001672-jpg-gallery-big-iext39089372
Smily Play, mówiąca książeczka
Poprzedni artykułTEORIA „RODZICIELSTWA BLISKOŚCI” MOŻLIWA W PRAKTYCE!
Następny artykułWigilia w opolskim domu