Często rodzice zastanawiają się, jak zorganizować niebanalne przyjęcie dla swojej pociechy? Nasze miasto obfituje w różnego rodzaju atrakcje i miejsca, oferujące nam swoje usługi w zakresie organizacji tej ważnej, corocznej imprezy. My wiemy, gdzie możemy zorganizować w Opolu urodzinowe przyjęcie dla dzieci.

Sala zabaw

Oczywiście podstawowym wyborem większości rodziców, a także tych, którzy organizują pierwsze urodziny dziecka w gronie większym niż “tylko” rodzina, będą najczęściej sale zabaw. Oferują one wspaniałą, intensywną zabawę i możliwość spożytkowania energii. Często korzysta się na takich urodzinach z opieki animatora, który opiekuje się ferajną i pozwala rodzicom chwilę odetchnąć. Ceny takiej przyjemności zaczynają się od 18 zł za osobę plus cena wynajmu sali. Oczywiście, przy najniższych pakietach, każda dodatkowa atrakcja będzie płatna. Niektóre sale zabaw oferują także wynajem całej sali na wyłączność. W Opolu tego typu rozrywkę urodzinową zapewnią nam: Smocza Jama, Dżungla, Kinder Planeta, Rytm i Zabawa, Jupi Park, Polanka, Bajlandia. Warto zapoznać się z ofertą każdej z nich. W salach zabaw najlepiej bawią się dzieci do 10 roku życia. Niedawno w naszym mieście pojawiła się też wspaniała kawiarnia dla rodziców z dziećmi – Bejbi Cafe, która również ma w swojej ofercie organizację przyjęć urodzinowych dla naszych młodszych pociech.

Jubilat Master Chef

A jakie mamy możliwości, jeśli sala zabaw nie spełnia naszych oczekiwań? Możemy na przykład zaoferować naszym małym gościom zabawę w szefa kuchni. Pizzeria Olivka a także Akademia Młodego Kucharza stanęły na wysokości zadania i mają do zaoferowania wspaniały urodzinowy wachlarz usług. Ponadto, dla tych lubiących słodkości, wspaniałe przyjęcie organizuje Manufaktura Słodkości Bonominka. Ceny takich urodzin są jednak znacznie wyższe od tych “kulkowych”. Tutaj musimy się już liczyć z wydatkiem od 300 zł w górę.

urodziny dziecka

Przyjęcie na sportowo

Jeśli macie ochotę zapewnić smykowi i jego przyjaciołom rozrywkę na sportowo, z pomocą przychodzi Szkoła Tańca Focus, Pandora Fitness, Park Linowy Kanyon, Rolkowisko w DomExpo. Możemy też zmoczyć naszych gości na imprezie basenowej organizowanej w Hotelu Festival. Wspaniałą opcją jest możliwość wynajęcia tafli lodowiska Toropol na wyłączność. Laser Tag Opole oferuje rozrywkę w trochę innym wymiarze. Ten sposób spędzania czasu z pewnością docenią nastolatkowie. Dzieciaki lubiące wyzwania skorzystać mogą z oferty kręgielni Szara Willa, urodziny tam również będą niezapomnianą przygodą. Dla tych, którzy nie boją się wysokości idealnym miejscem na przyjęcie może być Asgard – ścianka wspinaczkowa, która zabawi zarówno nas, jak i naszych gości, a co najciekawsze, do zabawy wciąga również rodziców i opiekunów. Ceny tych rozrywek będą bardzo podobne do cen imprez kulinarnych.

Artystycznie, konstrukcyjnie, wirtualnie 

Jeśli atrakcją naszej imprezy ma być raczej rozrywka umysłowa, ewentualnie manualna, również będziemy mieli w czym wybierać. Dla dzieci uwielbiających klocki doskonałą ofertę przedstawia Bricks4Kidz. W przypadku, gdy wyobraźnię naszej pociechy zajmuje robotyka warto skorzystać z propozycji Konstruktorów Robotów, którzy oferują wspaniałe tematyczne urodziny w stylu np. walki robotów sumo. Doskonałym miejscem jest Pracownia Żywioły, w której dzieciaki mogą wspólnie z przyjaciółmi wyżyć się artystycznie, a w dodatku każdy po imprezie zabierze do domu osobiście wykonaną pamiątkę. Spragnionym kultury wysokiej Kino Meduza – repertuar sprosta każdym wymaganiom, a organizatorzy i miejsce zostaną w pamięci na długi czas. Wirtualny Fun oferuje możliwość wynajęcia na naszą imprezę okularów służących do rozrywki w wirtualnej rzeczywistości – coś nowego, warte wypróbowania. Dla tych chcących pogłówkować i pobawić się w detektywów, warto poszukać oferty urodzinowej w jednym z escape room, których jest w Opolu kilka. Cenowo każda z tych atrakcji jest bardzo różna, ale warto rozmawiać i negocjować indywidualną ofertę.

A może w plenerze?

Kiedy marzeniem naszej pociechy jest uroczystość urodzinowa na świeżym powietrzu z pomocą na pewno przyjdą animatorzy, których w naszym mieście jest dostatek. Zaoferować mogą nam np. grę terenową połączona z piknikiem na wyspie Bolko. W okolicy miasta można też odnaleźć wiele miejsc, które są warte rozważenia w naszych poszukiwaniach urodzinowych. I tak możemy na przykład zaoferować jubilatowi i jego gościom przygodę w stajni Zawada. Oferta jest naprawdę szeroka i obejmuje wiele tematycznych przyjęć, a dodatkowo przejażdżkę konną. Podobnie możemy spędzić czas w Gościnnej Zagrodzie Lipińscy w Przysieczy, w której dzieciaki przejadą się nie tylko na kucyku, ale też bryczką. W Łubnianach znajdziemy Bajkowy Las, gdzie jedną z atrakcji będzie np. spotkanie z dzikami.
Każde z tych miejsc zapewnia możliwość urządzenia ogniska i dba zarówno o małych gości, jak i o rodziców.

autor: Izabela Maciałek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + sixteen =