Już od 1 kwietnia szkółka piłkarska Football Academy Opole będzie korzystać z nowo powstałego boiska na terenie ZSTiO im. Gzowskiego przy ul. Hallera 6.

To świetna wiadomość dla wszystkich członków klubu – dzieci, trenerów i rodziców – którzy zyskają dzięki temu jeszcze lepsze warunki do piłkarskiego rozwoju na profesjonalnym obiekcie, licencjonowanym dwiema gwiazdkami UEFA.

– Bardzo się cieszę, że dzieci będą trenować na świeżym powietrzu. Duże boisko to więcej biegania, a przy okazji dzieci będą hartować się w różnych warunkach pogodowych – powiedziała Anna Trojanowska, która jest jednym z kilkuset rodziców dzieci uczęszczających do szkółki.

Z początkiem kwietnia szkółka będzie zatem korzystać już z aż dwóch obiektów ze sztuczną, trawiastą nawierzchnią. Ten drugi – zadaszone centrum piłkarskie Football Park z pełnym zapleczem szatniowym – znajduje się tuż obok nowego boiska zewnętrznego, również na terenie ZSTiO.

– Bardzo się cieszę z oddania do użytku nowego boiska, które pozwoli jeszcze bardziej podnieść jakość szkolenia w naszej szkółce, zwiększając dostępną przestrzeń treningową oraz umożliwiając prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu – dodał jeden z trenerów FA Opole, Wojciech Falenta.

Przejście na nowe boisko będzie również dodatkowym bodźcem oraz wielką atrakcją dla wszystkich zawodników i zawodniczek, a także dla trenerów Football Academy Opole!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − 6 =