W tym roku spotkanie „Biznes Mama” po raz pierwszy odbyło się już na początku marca.

W ramach tych cyklicznych spotkań w życzliwej atmosferze – przy kawie i ciasteczku – wymieniamy się doświadczeniami i opowiadamy o tym, czym się zajmujemy zawodowo.

Na spotkaniu każdy ma możliwość zaprezentowania siebie i swojej działalności oraz korzyści, jakie wynikają z podjęcia współpracy z daną osobą.

Tym razem odbyło się kilka losowań, podczas których można było wygrać masaż, konsultacje rehabilitacyjne, bony 100-złotowe do wykorzystania u Moniki w Opolskim Centrum Fizjoterapii czy makijaż u Emilki, która – swoją drogą – wykonała go podczas spotkania.

Spotkania networkingowe to nie tylko nowe sieci kontaktów, ale również inspiracja, nowe doświadczenia i zrozumienie potrzeb środowiska, w którym pracujemy.

Co mówią osoby, które były na spotkaniu?

 • To mój drugi raz na spotkaniu ,,Biznes Mama”. A dlaczego drugi? Ponieważ tworzone jest ono w przyjaznej atmosferze – dla mam i z mamami. Czy jestem ,,Biznes Mamą”? Nie wiem. Ale na pewno jestem mamą, która poszukuje, doświadcza, działa i rozwija się. (Magda)
 • To spotkanie uświadomiło mi, jak wiele wspaniałych i przedsiębiorczych kobiet jest w Opolu. Było bardzo kreatywnie i pojawiło się mnóstwo pomysłów na wspólne działania. Oby więcej takich wydarzeń! (Marta)

Wysłuchaliśmy autoprezentacji:

 • Jolanta Trzaskowska-Ślązak – współzałożycielka Stowarzyszenia Mamy z Opola oraz strony www.mamyzopola.pl, księgowa z pasją.
 • Aldona Rysz – prowadzi pracownię kreatywną, gdzie tworzy jako projektantka wnętrz, pasjonatka wszelkiego rękodzieła i miłośniczka twórczej pracy z dziećmi. Prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci, by już od najmłodszych lat uczyły się, jak z sukcesem wykreować funkcjonalne i estetyczne wnętrze. Wspólnie z Magdaleną Tarasiuk-Wagą z miłości do ceramiki realizują projekt POTTKA, gdzie własnoręcznie tworzą piękne rzeczy z ceramiki. POLE RYŻOWE: LINK PROJEKTY WNĘTRZ: LINK POTTKA.COM: LINK
pottka.com
 • Magdalena Tarasiuk – . „W chwili wytchnienia zapraszam do świata mojej estetyki i twórczości na magdalenatarasiuk.comBywa tak, że czasem mamie z mamą raźniej, szczególnie jeśli połączy je wspólna pasja i niekończące się rozmowy. A skoro kawę – dużo kawy – można wypić w towarzystwie gliny, szkliw, pędzli, form i nawału pomysłów, to rezultat może być ,,niewielki”, a wyjątkowy. Magda i Aldona Rysz zapraszają na pottka.com. 
fot. Magdalena Tarasiuk-Waga, Siła Błogosławieństwa
 • Danuta Semla – Prudential.
 • Magdalena Misiewicz – MJLeasing (www.mjleasing.pl).
 • Anna Preis – Kwitnąca Kobieta (LINK) – twórczyni marki Kwitnąca Kobieta, mentorka i trenerka kobiecej zmiany. Na co dzień pracuje z kobietami, pomagając im odkryć ich potencjał, wzmocnić pewność siebie, efektywnie realizować cele oraz stać się najlepszą wersją samej siebie. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla kobiet, m.in. „Magia kobiecej pewności siebie” czy „Nie odkładaj szczęścia na jutro” oraz sesje indywidualne, w czasie których pomaga kobietom świadomie kreować ich szczęśliwe i spełnione życie. Twórczyni autorskiego kursu online „Zacznij, zanim jesteś gotowa – czyli jak efektywnie i z lekkością realizować swoje cele” i dziennika kobiecego rozwoju „Lily Diary – Kwitnący Dziennik”. Szkoli również biznesowo, specjalizuje się w szkoleniach dla kobiet działających w biznesach MLM i dla tych potrzeb stworzyła autorski program szkoleniowy „Sukces jest w Tobie”. Organizuje również biznesowe śniadania dla przedsiębiorczych kobiet z Opola i okolic.
 • Monika Gibka – fizjoterapeutka od 2011 roku, kiedy to po ukończeniu wrocławskiej AWF uzyskała tytuł magistra. Od tego też roku pracuje w zawodzie, zdobywając doświadczenie w kilku placówkach, żeby w grudniu 2012 roku założyć własną działalność. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pacjentów, wciąż uczy się i dokształca na wielu kursach i szkoleniach. Ukończyła m.in. kurs terapii kobiet w ciąży i niemowląt, medycyny manualnej Radosława Składowskiego, stymulacji bazalnej, FDM, kinezjologii, tappingu czy terapii wisceralnej. Od kilku semestrów próbuje też przekazywać swoją wiedzę studentom fizjoterapii. W swojej pracy kieruje się zasadą kompleksowości. Działanie ludzkiego ciała wciąż ją fascynuje i zadziwia – na przykład to, jak pozornie niezwiązane ze sobą części ciała mogą na siebie oddziaływać. Opolskie Centrum Fizjoterapii: LINK
 • Anna Dawidowicz-Wlosz (DIA-LOG) – logopeda, neurologopeda, pedagog.
 • Emilia Ejzerman-Szczepanik – Piękno w kobiecie.
  Szkolenia wizerunkowe, warsztaty pielęgnacji, makijażu i dbania o siebie. Wszystko dla kobiet. Z miłością i pasją. Emilia pomaga kobietom odkrywać swoje talenty i dobre strony. Współpracuje z marką Mary Kay. LINK
 • Marta Gajek – właścicielka Szkoły Językowej „Fabryka Języka” i autorka bloga Pipilotka.pl. Obie z tych rzeczy powstały z pasji – do nauczania oraz do zdrowego i niebanalnego życia. Na zajęciach w swojej szkole przekazuje uczniom miłość do języka angielskiego, uczy go od strony praktycznej i udowadnia, że każdy może mówić po angielsku: od malutkich dzieci po osoby w wieku dojrzałym. Na blogu pisze o tym, że można żyć zdrowiej, nie rezygnując z przyjemności. Pokazuje, że dania przygotowane w 30 minut mogą być pyszne i zdrowe. Udowadnia, że dzieci potrafią żyć bez słodyczy ze sklepu i bez telewizora oraz że całkiem fajnie można ubrać się w second-handzie. Fabryka Języka LINK Blog „Pipilotka”: LINK 

  Fabryka Języka Opole – Marta Gajek
 • Asia Kulla – fotograf. ASIAKULLA LINK
 • Elżbieta Kliś – prezes Stowarzyszenia Mamy z Opola, współtwórca strony www.mamyzopola.pl, pośrednik w obrocie nieruchomościami w Investor Nieruchomości. Nic jej tak nie motywuje jak… ludzie. Lubi działać, lubi pracować, kocha to, co robi, i stara się wszystko wykonywać w pełni profesjonalnie i kompetentnie, zawsze z uśmiechem.
 • Izabella Maciałek – mama na pełnym etacie, członek Stowarzyszenia Mamy z Opola, autorka wielu artykułów na stronie www.mamyzopola.pl , administrator grupy mamyzopola.

Serdecznie zapraszamy do kolejnych spotkań. Wystarczy wziąć ze sobą wizytówkę/ulotkę i zaprezentować siebie.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 1 =