Historia Ani rozpoczęła się, gdy urodził się mały Fabianek.

Synek budził się kilka razy w nocy, a ja nie miałam odpowiedniego oświetlenia. Poszukiwanie odpowiedniej lampy, zajęło mi trochę czasu, żadna jednak nie była odpowiednia, i jeszcze te kosmiczne ceny… Mój partner postanowił zrobić ją sam. Tak powstała nasza pierwsza, niepowtarzalna lampka LED.

Mały Fabianek rósł, a nam przybywało maskotek, samochodzików i książeczek. W pokoju brakowało miejsca na ich ekspozycję. Bardzo zależało mi na tym, aby pokój był estetyczny i wyjątkowy. Kolejny raz okazało się, że nie znalazłam odpowiednich półek i kolejny raz, mój partner mnie nie zawiódł. Tatuś Fabianka, nie tylko stworzył półeczki, ale i domki dla synka. Wyjątkowe i bardzo piękne mebelki.

Byłam tak dumna, że pochwaliłam się nimi na grupie facebookowej. Okazało się, że półeczki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, postanowiliśmy, więc zająć się „produkcją” profesjonalnie.

Na tę chwilę w swojej ofercie posiadamy zarówno lampki LED, jak i domki drewniane. Nasza oferta jest już dostępna w ośmiu krajach. Współpracujemy też z innymi twórcami hand made promując polskie rękodzieło.

Domki są z drewna sosnowego, stosowane farby posiadają atesty – antyalergiczne, są ręcznie skręcane, nieklejone, to ogromny atut. Natomiast lamki są energooszczędne i bardzo bezpieczne dla dzieci.

 

DG LED oraz A&W Drewniane Art

Na pytania odpowiadała Anna Więckowska

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 2 =