Football Baby to innowacyjne przedsięwzięcie i jeden ze sztandarowych projektów Football Academy, która tworzy m.in. największą w naszym kraju sieć szkółek piłkarskich dla dzieci i młodzieży.

Projekt ten łączy ogólnorozwojowe zajęcia ruchowe z elementami piłki nożnej dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat – przy aktywnym udziale rodzica lub opiekuna.

Istotnym założeniem tego przedsięwzięcia jest aktywne uczestnictwo rodzica w zajęciach.

Zadaniem rodzica podczas treningów w Football Baby jest indywidualna zabawa  z dzieckiem w pierwszej części każdego treningu, a także motywowanie, zachęcanie, wspieranie i wzbudzanie entuzjazmu swojego dziecka. Ważne jest, aby atmosfera na zajęciach była ciepła, przyjazna i pozbawiona presji, tak by każdy z małych sportowców mógł w swoim indywidualnym tempie rozwijać i utrwalać określone zdolności motoryczne.

Football Baby to propozycja zajęć o charakterze korekcyjno-sportowym. Na zajęcia treningowe składa się szeroki wachlarz ćwiczeń i zabaw usprawniających oraz rozwijających pasję do ruchu, sportu i piłki nożnej.

 Ekspert Football Baby

 Osobą odpowiedzialną za pilnowanie jakości treningowej w określonym zakresie, doradzanie trenerom oraz konsultacje z rodzicami jest Pani Katarzyna Błaszków. Jest ona również współautorem koncepcji szkolenia oraz scenariuszy treningowych Football Baby.

Pani Katarzyna od 2003 roku zajmuje się rehabilitacją dzieci, a od 2012 roku prowadzi prywatną poradnię rehabilitacyjną.

FA BABY2 W ramach treningów Football Baby obowiązuje następujący podział na grupy treningowe:

   – 2 – 3 Lat (Maluszki)*
     – 3 – 4 Lat (Maluchy)

* Możliwość rozpoczęcia wcześniejszych treningów, jeśli dziecko potrafi samodzielnie chodzić i jest na to gotowe emocjonalnie.

Relacja liczby dzieci w grupie do liczby trenerów: jeden trener na maksymalnie 10 zawodników.

Wszyscy członkowie Football Baby objęci są ubezpieczeniem PZU SPORT.

Aby upewnić się czy dziecku spodobają się zajęcia, Football Baby zaprasza do udziału w pierwszym bezpłatnym treningu!

Football Baby
Niedzialkowskiego 16a/1, Opole
Tel. +48 77 406 46 58
info@footballbaby.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 2 =