Mama od-Nowa – do końca projektu pozostało 1,5 miesiąca – kto osiągnie najlepsze wyniki?

653

Do końca projektu pozostało już tylko 1,5 miesiąca.

Ćwiczenia na siłowni, zabiegi w gabinecie Essence w Opolu, konsultacje z psychodietetyczką, trenerami i wizażystką, uczenie się na nowo zdrowego gotowania, zmiana nawyków (nie tylko żywieniowych) i – co najtrudniejsze – umiejętność wykorzystania całej tej wiedzy, samozaparcie i nieuleganie pokusom.

Której z mam wychodzi to najlepiej? Która osiągnęła najbardziej imponujące wyniki, wykorzystując w pełni wszystkie możliwości? Dowiemy się tego już niedługo podczas podsumowania całego projektu.

Co się zmieniło u dziewczyn przez te cztery miesiące?

 Małgosia twierdzi, że waga spadła i wciąż spada, i że chyba czas na zmianę garderoby, która zaczyna być po prostu zbyt luźna. Wyglądam tak, jakbym część ubrań odziedziczyła po starszej siostrze – mówi. Największą trudnością była chyba całkowita rezygnacja z chleba. Uwielbiam kanapki i mogłabym nimi zastępować każdy posiłek, a teraz nie mogę go jeść wcale, więc jest ciężko.

13062487_570088799834878_8983927019478515147_nDziś mogę powiedzieć, że dokonała się u mnie przemiana żywieniowa.  Paulina wskazała nam właściwą drogę do tego, by jeść zdrowo i – co ważniejsze – ze smakiem! Trener Łukasz pokazał, jak dobrać zestaw ćwiczeń,  aby w pierwszej kolejności mięśnie wzmocnić, a docelowo uzyskać pożądaną rzeźbę i sylwetkę. Pani Renata dała nam wiarę w piękną skórę dzięki Icoone, a Agnieszka, nasza wizażystka, dobrała właściwe kolory do poszczególnych typów urody i wydobyła nasze wewnętrzne piękno dzięki szczerej rozmowie. Teraz wiem, że jestem wyjątkową i silną kobietą, która przy odrobinie wysiłku może osiągnąć każdy cel, o którym marzy. Jeszcze nie będę ujawniać dokładnych efektów, ale na razie powiem, że moja garderoba jest o trzy rozmiary mniejsza – mówi Sylwia

Najtrudniejsze jest zgranie czasowo życia prywatnego, zawodowego i nowej, trudnej na początku diety, zabiegów, regularnych ćwiczeń na siłowni, dzielenia się swoimi rozterkami na fanpage’u Facebooka i blogu. Oznacza to permanentny brak czasu na własne JA, co czasami skutkuje spadkiem motywacji – mówi Magda.

 12994550_569728943204197_2863117966620106792_nKażda z dziewczyn z uporem dąży do celu, jaki sobie założyła na początku projektu. Dla jednej było to 10 kilogramów mniej, dla innej 20. Ale nie tylko waga się liczy, ważne jest również samopoczucie, które zmienia się pod wpływem aktywnego trybu życia, zabiegów upiększających w gabinetach kosmetycznych czy też konsultacji z wizażystką.

Oprócz zmian fizycznych zaobserwowałam też małą odmianę psychiczną dzięki spotkaniu z wizażystką. Uzyskałam dużo porad i poznałam dużo faktów, o których nie miałam pojęcia, a które teraz wydają mi się niezbędne, by dobrze wyglądać i dobrze się czuć – twierdzi Małgosia.

Interesuje cię, co Magda, Sylwia i Małgosia jadają na śniadanie, jak trenują i co robią, aby osiągnąć swoje cele? Chcesz być dla nich wsparciem? Dołącz do sympatyków fanpage’u „Mama od-Nowa”.


Kim jest mama od-Nowa?

Mama od-Nowa – kto złamał palec a kto nadwyrężył bark?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 7 =