Już po raz drugi w ciągu ostatnich dwóch miesięcy mamy (a dokładnie 50 mam) spotkały się w kinie Helios na „Kinie Kobiet”. Bilety w grupie rozchodzą się jak świeże bułeczki, co w sumie nie zaskakuje, ponieważ jest to okazja do zasłużonego relaksu i odpoczynku, zwłaszcza dla mam.

Narodziny Gwiazdy

Poprzednim razem spotkałyśmy się na filmie „Narodziny gwiazdy”. Nie chciałabym zdradzać szczegółów, więc powiem tylko, że podkład muzyczny i teksty piosenek z filmu utkwiły nam tak mocno w pamięci, że jeszcze przez kilka dni lub nawet tygodni nuciłyśmy pod nosem piosenkę pt. „Shallow”. Lady Gaga i Bradley Cooper zagrali swoje role oskarowo.

Na „Narodziny gwiazdy” wybrałam się bez żadnych oczekiwań, a w zasadzie dość sceptycznie nastawiona ze względu na postać Lady Gagi, którą miałam zawsze za przeciętną piosenkarkę z nosem do show-biznesu i zamiłowaniem do szokowania. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że wspólnie z Bradleyem Cooperem tworzą na ekranie uroczą i utalentowaną parę i że Lady Gaga wzbudza we mnie ogromnie ciepłe uczucia. Film był miły dla oka i dla ucha, a historia fajnie opowiedziana i wzruszająca. W dodatku piosenki, których pełen jest ten nominowany do Oscara obraz, nie opuszczały mojej głowy jeszcze przez kilka dni od wizyty w kinie. Zdecydowanie polecam – mówi Małgosia

Kino Kobiet w Opolu

Teraz albo Nigdy

Tym razem zaprezentowano nam film z Jennifer Lopez w roli głównej. „Teraz albo nigdy” to pozycja, dzięki której chwilami można było spaść z krzesła ze śmiechu. Luźna, przyjemna komedia z piękną i bardzo dobrą aktorką.

Przed każdym seansem z myślą o nas – kobietach – organizatorzy ustawiają stoiska, dzięki którym możemy poznać najnowsze trendy w modzie czy nowinki kosmetyczne, zbadać poziom nawilżenia skóry, zapoznać się z ciekawymi gabinetami kosmetycznymi w Opolu, czy napić pysznej kawki od Oli z Coffeemoment. Wszystko dla kobiet, o kobietach i bezpłatnie.

A przed filmem milion konkursów

Każde spotkanie jest tematyczne – a to Elvis Presley, a to przebrania z lat siedemdziesiątych, sukienki ślubne czy świąteczne sweterki. Wystarczy spełnić podany wcześniej warunek oraz kilka innych, mniej wymagających, o których dowiadujemy się już w kinie, aby wygrać drobny upominek.

Jeszcze tylko kilka pytań konkursowych, wywołanie osoby, która tego dnia ma urodziny, prace plastyczne – np. wykonanie bałwanka czy najdłuższego łańcucha z papieru – i odprężamy się w kinowym fotelu, mając 1,5 godziny tylko dla siebie.

Kino kobiet dla Mam z Opola organizuje Iza Maciałek – za co bardzo dziękujemy.

Polecamy! Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + dwadzieścia =