STREFA BEZPIECZEŃSTWA RODZINY

JAK W SAMOLOCIE: najpierw my, potem dzieci.

Wielu rodziców chce wpłacać składki na polisy posagowo-ochronne  dla dzieci. Jednak w ubezpieczeniach na życie obowiązuje prosta zasada: najpierw ratujemy siebie, a potem dzieci. Jak w samolocie.

Kilka dni temu wróciło do mnie małżeństwo, z którym  rozmawiałam rok temu. Chcieli wtedy polisy posagowe dla maluchów, odmówiłam ich podpisania, upierając się, że przede wszystkim musi być ubezpieczony główny żywiciel. Oczywiście kupili takie produkty na dzieci u konkurencji. Dzisiaj mąż ma bardzo poważnego raka, chce się koniecznie ubezpieczyć, ale jest za późno, już się nie da… Polis dziecięcych już nie opłacają, gdyż cały wysiłek finansowy koncentruje się na leczeniu raka ojca.

Dlatego właśnie Twój mąż musi mieć polisę na życie. Polisa męża chroni Ciebie, a przede wszystkim Twoje dzieci!!! Jeśli Ty przetrwasz, uratujesz rodzinę. Dzieciom zabraknie ojca, ale Ty zostaniesz z pieniędzmi z polisy. Nawet jeśli pieniędzy wystarczy na rok czy dwa, będziesz miała czas, żeby się pozbierać i przeorganizować  całe życie.

Dlatego Twój mąż musi być ubezpieczony!

***MĄŻ JUŻ MA POLISĘ… W Twoim interesie jest sprawdzić co zabezpiecza ta polisa. A może tylko śmierć w nieszczęśliwym wypadku, nie na motorze, nie po piwku i nie w dzień wolny od pracy…

Najczęściej, niestety ubezpieczamy się od wypadków, ale umieramy z powodu chorób. Nowotwory i choroby układu krążenia dziesiątkują Polaków, wypadki to maleńki procent.

***JESZCZE NIE DZIŚ……  Kiedy klient dzwoni, że chce się ubezpieczyć, moje pierwsze pytanie brzmi: czy jest Pan chory? A więc jest już za późno. Tu nie można zwlekać, ubezpieczamy się dziś, kiedy jesteśmy zdrowi,  jurto może być za późno.

*** I TAK NIE ZAPŁACĄ… to akurat prawda, jeśli nie widzisz swojego agenta przynajmniej raz w roku, jeśli nie znasz swojej polisy, jeśli nie wiesz jakie są ograniczenia odpowiedzialności, to nie zapłacą. Bo może masz polisę nie dobrą dla Ciebie i Twojej rodziny. A może kiedyś była dobra, ale życie się zmienia, a polisa musi się do niego dopasowywać . Dlatego potrzebujesz zawodowego Agenta Ubezpieczeń.

Sprawdź w Internecie ile naprawdę warta jest Twoja polisa na życie:

testpolisy.pagedemo.co

Kazia Lubińska Agentka Prawdziwa

 tel. 784 667 183

katarzyna.lubinska@pramerica.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + eleven =