Nie ma czasu na nudę, jeśli wokół tyle atrakcji.

Po co siedzieć w domu, jeśli można zobaczyć i zrobić tak wiele rzeczy.  O godzinie 9.00 pobudka, szybkie śniadanko, pakowanko (czyli stroje sportowe na zmianę, kanapki i woda). I już.

Po godzinie dwie dziewczynki w wieku 11 i 12 lat gotowe, mama oczywiście też.

Jaki mamy plan? Najpierw poskaczemy, a później polecimy. Kierunek: Wrocław.

A na miejscu…

GOJUMP – PARK TRAMPOLIN

Zielono w oczach! Hala, w której mieszczą się trampoliny, ma podobno ponad 3500 m2. Ogromna ilość trampolin różnego rodzaju, baseny z gąbkami, specjalne tory przeszkód, kosz, pod którym możesz poczuć się jak Michael Jordan, ogromna, czerwona poducha, na którą skacze się z wysoka.  Początkowo godzina wydawała nam się za krótka, dopiero później zorientowałyśmy się, że chyba więcej nie dałybyśmy rady. Pozytywnie się zmęczyłyśmy i wyszalałyśmy. Nawet ja (mamuśka).2

Zabawa na pewno pełna wrażeń. Dziewczyny były tak podekscytowane, że musiały spróbować wszystkiego, choć każdej z nich podobało się coś innego.3

Po całej zabawie usiadłyśmy w kawiarni nad halą, wyciągnęłyśmy kanapki, owoce i wodę i zjadłyśmy z apetytem, jakiego dawno nie czułyśmy. Chwilę odsapnęłyśmy i pojechałyśmy polatać.4

SKY TOWER – PUNKT WIDOKOWY

Widok z wieżowca zapiera dech w piersiach, choć mam wrażenie, że dziewczyny bardziej cieszyły się na wjazd szybkobieżną windą na  49. piętro.  Chwilami czułam strach na myśl o tym, jak wysoko jesteśmy, widziałam go również w oczach dziewczyn. Taras widokowy jest oszklony, dzięki czemu nie hula tam wiatr, spokojnie możemy więc podziwiać piękną panoramę Wrocławia.

Winda odjeżdża co 30 minut, więc nawet jeśli odrobinę się spóźnicie, nie będzie trzeba długo czekać.5

JAK DOJECHAĆ?

Z Opola do Parku Trampolin GoJump jedziemy autostradą około 120 km (koszt w jedną stronę 6,60 zł). Zanim wyjedziecie, dokładnie przeczytajcie regulamin.  Najważniejsze informacje:

  • Dzieci i młodzież w wieku od 4 do 13 lat mogą korzystać z trampolin wyłącznie pod stałą opieką i nadzorem rodzica lub opiekuna (jeśli więc zabierasz koleżankę córki lub syna, wydrukuj sobie przed wyjazdem „zgodę rodziców” dostępną na stronie).
  • Park nie świadczy żadnych usług polegających na opiece nad dziećmi.
  • Zabrania się korzystania z atrakcji z jakimikolwiek sygnetami, pierścionkami, łańcuszkami.
  • Z Parku można korzystać wyłącznie w skarpetach antypoślizgowych (do zakupienia na miejscu za około 5 zł).

Bilety

GO JUMP – Bilety można zarezerwować przez stronę internetową, ale wyłącznie normalne. Ulgowe można kupić tylko na miejscu. Koszt: N = 33 zł, U = 19 zł.

SKY TOWER -W dniach pn.­–pt. bilety są w cenie: N = 12 zł, U = 8 zł, a w weekendy: N = 16 zł, U = 10 zł

DOBREJ ZABAWY!!!

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + 7 =