PÓŁKOLONIA ZIMOWA Z MŁODZIEŻOWYM DOMEM KULTURY

W programie: projekcje filmowe, warsztaty artystyczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe oraz wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc.

Koszt: 250 zł

W godzinach: 8–16

Dla dzieci w wieku: 6–13

Dodatkowo MDK organizuje bezpłatnie różne warsztaty i zajęcia otwarte „Biała Zima” w czasie ferii zimowych.


STOWARZYSZENIE OPOLSKIE LAMY – KINO MEDUZA

Pora na Animacje – to warsztaty audiowizualne, projekcje filmów, gry i zabawy, warsztaty manualne, wyjście do teatru, wycieczki do miasta, nauka koncentracji itp.

Koszt: 300 zł

W godzinach: 9–15 (dzieci można przyprowadzić już o godz. 8)

Dla dzieci w wieku: 7–11 lat i 12–15 lat

MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W OPOLU

Turnus, w czasie którego odbywają się zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne, wyjścia na basen, na rollkowisko, na trampoliny, do kina. W programie jest również wycieczka do centrum nauki Hydropolis, zawody i konkursy sportowe z nagrodami.

Koszt: 250 zł

W godzinach: 8–16

Dla dzieci klas I–VI


AKADEMIA EDUKACYJNA

FUNwinter 2019! Pod takim hasłem kryje się półkolonia zimowa z warsztatami z robotyki, programowania, budowania z klocków Lego oraz zajęć manualnych, plastycznych czy kulinarnych, a także ściana wspinaczkowa, kino, kręgle, lodowisko/rolkowisko, ognisko połączone z jazdą na koniu / kulig, sale zabaw tj. Odskocznia/Hoplandia itp. oraz wyjście na pizzę.

Koszt: od 400 zł

W godzinach: 8–16.30

Dla dzieci w wieku: 5–7 lat, 8–10 lat, 11–15 lat


PANDORA FITNESS

W ramach półkolonii zimowych organizowanych przez Pandorę organizowane są między innymi: warsztaty sportowe, warsztaty teatralne, warsztaty plastyczne, warsztaty flower box, warsztaty eksperymentalne – warsztaty „Bezpieczne ferie”, quizy, krzyżówki, gry zespołowe, badminton, tenis stołowy.

Koszt: od 350 zł

W godzinach: 7.45–15

Dla dzieci w wieku: 6–12 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 + 14 =