Już 19.11. o godzinie 16.30 zapraszamy do Niepublicznego Dwujęzycznego Punktu Przedszkolnego KUKURUKU na ul. Wrocławskiej na zajęcia “odnocnikowania”

nocniczek

Zajęcia dla rodzica i dziecka, które jest już gotowe na pożegnanie z pieluszką (w trakcie zajęć dzieci uroczyście ściągają pieluszkę i przez cały czas ich trwania są bez pieluszki). Spotkanie jest połączeniem wykładu dla rodziców na temat gotowości dziecka do treningu czystości, warsztatu w trakcie którego poznają oni różne metody wsparcia dziecka a także zajęć dla dzieci, w czasie których bawią się one i „zaprzyjaźniają” z nocnikiem.
Na zajęcia przychodzi rodzic, dziecko i miś (lalka lub inny towarzysz, który także może usiąść na nocniku).

Prowadząca:
Żaklina Popiel – psycholog, socjoterapeuta i psychoterapeuta dzieci i młodzieży, pracująca z dziećmi i młodzieżą upośledzoną intelektualnie, autystyczną, zagrożoną wykluczeniem społecznym oraz z dziećmi i młodzieżą w szeroko rozumianej „normie rozwojowej”.
Trener „Szkoły dla rodziców i wychowawców” oraz Programu Zdrowia Psychicznego „Przyjaciele Zippiego”. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń.

Czas trwania: 1,5 h

Max. liczba uczestników: 10 par (rodzic + dziecko)

ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE

Osoby zaiteresowane szkoleniem prosimy o zgłaszanie się pod adresem stowarzyszenie@mamyzopola.pl – w tytule wpisując pożegnanie z pieluszką.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen + seven =