Dzięki temu urządzeniu, możemy położyć dziecko w swoim pokoju a sami udać się np. na taras domu, poczytać książkę. To niepozorne urządzenie umożliwia szybkie wykrycie płaczu dziecka, lub momentu, gdy się przebudzi.

Elektroniczna Niania to koszt od 100 do nawet 700 zł – ale czy konieczny? Teraz już nie!

Jeśli masz smartfon wystarczy zainstalować odpowiednią, darmową aplikację! Jaką?

BABY MONITOR & ALARM

Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy położyć telefon w sypialni dziecka, a gdy się obudzi, telefon zadzwoni na podany przez Ciebie numer (drugi aparat nie musi być smarrtfonem).

Dodatkowe opcje: w reakcji na płacz dziecka Baby monitor może odtwarzać kołysanki, szum suszarki do włosów albo głos rodzica.

DORMI – Baby monitor

Zawiera wszystkie standardowe funkcje audio klasycznej niani elektronicznej, wraz ze streamingiem wideo (używając kamery telefonu) oraz kilka unikatowych funkcji. Pracuje na każdą odległość. Dormi może wykorzystywać dowolny sposób połączenia pomiędzy urządzeniem dziecka i opiekuna, może pracować nawet wtedy, kiedy nie dostępnego Internetu.

 

NIANIA 3G – ta aplikacja to koszt 17.99 zł

Niania 3G to uniwersalna aplikacja audio i wideo na telefon, tablet i komputer, monitorująca aktywność twojego dziecka. Usłyszysz każdy dźwięk dobiegający z pokoju dziecka, a dzięki transmisji wideo na żywo będziesz w stanie zdalnie je uspokoić.

Aplikacja wymaga dwóch urządzeń. Jedno – nadajnik – umieszczasz w pokoju dziecka, a drugie – odbiornik – masz przy sobie.

  • Rodzice mogą jednocześnie sprawdzać, co robi ich dziecko.
  • Wystarczy nacisnąć przycisk i zacząć mówić. Twoje dziecko zawsze będzie w zasięgu twojego głosu, na wyciągnięcie…palca.
  • Niania 3G przesyła w czasie rzeczywistym zdjęcia z pokoju dziecka do Ciebie. Dzięki alarmowi wibracyjnemu będziesz zawsze wiedzieć, czy dziecko się przypadkiem nie obudziło, nawet jeśli przebywasz akurat w głośnym otoczeniu.unnamed

Z darmowych aplikacji typu NIANIA znajdziecie również: Baby Monitor AV, BabyMonitor, WiFI Baby Monitor, Baby Monitor Video