W sobotnie popołudnie odbyło się kolejne już spotkanie Biznes Mam, zorganizowane przez Stowarzyszenie „Mamy z Opola”. Spotkanie to było możliwością wysłuchania inspirujących historii i nawiązania wielu biznesowych (i nie tylko) relacji.

Przy kawie, ciastkach i oscypkach spotkały się kobiety, które prowadzą swoje firmy, oraz te, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem. Nie brakowało też osób, które szukają pomysłu na siebie i inspiracji do rozwoju. Spotkanie było okazją, aby poznać wiele ciekawych osób i nawiązać nowe znajomości. Przedsiębiorcze kobiety miały możliwość promować swój projekt bądź firmę i podyskutować o swoich pomysłach z innymi mamami.DSC_1024

WSPANIAŁA ATMOSFERA

W przyjemnej atmosferze opowiadały o sobie i o tym, czym się zajmują. Na początek każda z nich miała na to tylko 3 minuty! A dla tych fantastycznych, pełnych energii kobiet to stanowczo za mało… robią tyle ciekawych i inspirujących rzeczy, że mogłyby o tym opowiadać bez końca. Nie zabrakło ciekawych prezentacji, testowania i smakowania produktów oraz wymiany doświadczeń i wizytówek. Bardzo miło słuchać osób, które robią to, co lubią, oraz z pasją i radością podchodzą do swojej pracy. Dziewczyny opowiadały o tym, co je zainspirowało do prowadzenia firmy, jak się rozwijają oraz jak godzą rolę bizneswoman z rolą mamy. Ich historie pokazują, że macierzyństwo i pracę można łączyć ze sobą – i to z gracją – na wiele sposobów, znajdując w tym jednocześnie prawdziwe spełnienie.

NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW

Dziewczyny, które miałyśmy okazję gościć, to:

 • Kamila Osiadacz – reprezentowała Giełdę Eventów, czyli serwis promujący eventy lokalne oraz wspierających je sponsorów i partnerów. Kamila zajmuje się także organizacją eventów komercyjnych. Jednym z naszych projektów jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu – czas i przestrzeń, w których spotykają się cyklicznie aktywni przedsiębiorcy, rzetelni, godni zaufania i postępujący w etyczny sposób oraz przede wszystkim wdrażający praktyki CSR w swoich działaniach biznesowych.

  Kamila Osiadacz podczas spotkania Klub Odpowiedzialnego Biznesu
  Kamila Osiadacz podczas spotkania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu
 • Magdalena Tarasiuk – magister sztuki, absolwentka Akademii Fotografii w Krakowie. W wolnej chwili zamykam w kadrze starannie przemyślane barwy i kompozycje, fotograficzny obraz malując intuicyjnie, a zarazem świadomie. Pedagog, trener sensoplastyki I st.
 • Izabela Maciałek – zajmuje się propagowaniem rozrywki z udziałem rzeczywistości wirtualnej. W swojej firmie oferuje możliwość wypożyczenia okularów VR na wszelakiego rodzaju uroczystości, eventy, spotkania znajomych. Z uśmiechem zapoznaje każdego chętnego z obrazem nowoczesnej rozrywki, jaką jest świat wirtualnej rzeczywistości, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Od lekkich i przyjemnych animacji, poprzez ekstremalną przygodę na kolejce górskiej, aż po mrożące krew w żyłach doświadczenie horroru na własnej skórze.
 • Anna Zwijacz – związana z kwiatami od lat 90., na co dzień można ją znaleźć na opolskim „Cytrusku”. Jej artystyczne dzieła można podziwiać na fanpage’u „Badylarnia Córuchny” . Wraz z mężem prowadzi i promuje gospodarstwo agroturystyczne nieopodal Zakopanego, a u jej męża – również na „Cytrusku” – oprócz typowych podhalańskich wyrobów możemy znaleźć pyszne scypki.
 • Katarzyna Wojewódka – właścicielka Niepublicznego Żłobka Fiku Miku. Nauczyciel edukacji przedszkolnej z kwalifikacjami do nauczania języka angielskiego, logopeda.fikumiku final roz
 • Joanna Baran – konsultantka w firmie Arbonne, która oferuje zdrowe wegańskie kosmetyki, zarówno do pielęgnacji twarzy i ciała, jak i do makijażu. Produkty nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, takich jak SLS, parabeny czy parafina. Są czyste, bezpieczne i skuteczne. Można je przetestować na własnej skórze podczas kameralnego spotkania typu „domowe SPA”.
 • Marzena Sedlaczek – z-ca naczelnika w Centrum Dialogu Obywatelskiego, prezes Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Opolskiego Oddziału Regionalnego.
 • Magdalena Ogórek – d 4 lat prowadzi z mężem dwujęzyczny punkt przedszkolny KUKURUKU dla dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat.
 • Beata Grzybek – administrator grupy „Mamy z Opola” na Facebooku, członek stowarzyszenia Mamy z Opola. Jej pasja to fotografia.
 • Monika Gibka – Fizjoterapeutka, wspólnie z mężem prowadzi Opolskie Centrum Fizjoterapii.
 • Elżbieta Kliś – Pośrednik w obrocie nieruchomościami. Prezes Stowarzyszenia „Mamy z Opola”. Redaktor portalu mamyzopola.pl. Założycielka grupy „Mamy z Opola” na Facebooku. Organizatorka licznych opolskich akcji wspierających mamy, kobiety i rodziny.
 • Justyna Wójcik – Pracuje w Urzędzie Marszałkowskim, zajmuje sie promocją funduszy unijnych.

Kolejne takie spotkanie odbędzie się już w czerwcu.

 • Jeśli rozpoczynasz bądź prowadzisz działalność…
 • Jeśli masz pomysł i chcesz zyskać wiedzę na temat tego, co i w jaki sposób zrobić, aby ruszyć z realizacją swojego projektu…
 • Jeśli chcesz działać i realizować swoje marzenia o własnym biznesie…

… to spotkanie właśnie dla ciebie!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + 13 =