Twoje dziecko ma mnóstwo energii? Zauważasz, że uwielbia zabawy z piłką? Chcesz, żeby więcej się ruszało? Marzysz o tym, by zostało profesjonalnym piłkarzem lub piłkarką?

Każdy z tych powodów jest dobry, by rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną razem z Football Academy Opole!

NASZA MISJA:

Misją Football Academy jest podnoszenie poziomu sportowego i organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce i Europie.

Bazuje ona na trzech najważniejszych założeniach:

– DOSKONALE PRZYGOTOWANYM BOISKU;

– STARANNIE DOBRANYM SPRZĘCIE TRENINGOWYM;

– WYKWALIFIKOWANEJ KADRZE TRENERSKIEJ.

Nasi trenerzy prowadzą wartościowe i interesujące treningi piłkarskie, oparte na ujednoliconym systemie szkolenia oraz dostosowane do wieku i możliwości ćwiczących.

Podstawowym celem Football Academy jest nauczanie dzieci gry w piłkę nożną.

Do szkółki piłkarskiej Football Academy może zostać zapisany każdy młody zawodnik i każda młoda zawodniczka, bez względu na umiejętności.

Football Academy oferuje młodym piłkarzom trening przez zabawę oraz edukację przez sport.

Trening piłkarski pozwala rozwinąć nie tylko poszczególne elementy techniki piłkarskiej, ale umożliwia również wykształcenie w sobie dyscypliny i zdolności do pracy w grupie, a także kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów – cech charakteru przydatnych na przestrzeni całego życia.

WIOSENNE NABORY:

Wraz z początkiem kwietnia otwieramy nową grupę naborową dla dzieci z rocznika 2014 oraz prowadzimy nabory uzupełniające dla dzieci z roczników 2006-2013*.

Pierwsze dwa treningi w naszej szkółce mają charakter próbny i są całkowicie niezobowiązujące. Decyzję o zapisie do szkółki rodzic podejmuje po dwóch treningach.

* Dotyczy zarówno dzieci, które trenowały już piłkę nożną (roczniki starsze), jak i dzieci, które nie miały jeszcze styczności z treningiem piłki nożnej (roczniki młodsze).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy do Football Academy Opole odbywają się za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego [KLIKNIJ TUTAJ].

Wypełnienie formularza jest wyłącznie sygnałem o zainteresowaniu zapisem na zajęcia, po którym manager naszej szkółki kontaktuje się indywidualnie z każdym z rodziców w celu przedstawienia szczegółów.

Liczba miejsc jest ograniczona – zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Wypełnienie naszego elektronicznego formularza zgłoszeniowego jest jedyną gwarancją miejsca w naszej szkółce. Zaproszenia na próbne treningi dokonuje telefonicznie wyłacznie manager szkółki – zgodnie z wypełnionym zgłoszeniem.

Twoje dziecko jest dopiero dwu- lub trzylatkiem? Dołącz do Football Baby Opole!

Przypominamy, że w ramach naszych szkółek piłkarskich (Football Academy, Football Baby) obowiązują specjalne rabaty dla rodzeństwa.

KONTAKT:

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Facebook: FOOTBALLACADEMYOPOLE

Mail: opole@footballacademy.pl

Tel.: 506 066 406

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

six + eleven =