Na zakończenie wakacji Centrum Handlowe Turawa Park przygotowało dla swoich klientów wiele niespodzianek. Każdy, kto w dniach 29 i 30 sierpnia zrobi zakupy i zgłosi się do punktu obsługi akcji POWRÓT DO SZKOŁY ZACZNIJ OD TURAWY! będzie mógł odebrać atrakcyjne wyprawki szkolne. Dodatkowo zaplanowano warsztaty ekologiczne dla dzieci oraz konkurs w którym nagrodą główną jest laptop.

Koniec sierpnia to czas by pomyśleć o powrocie do szkoły. Z tej okazji Centrum Handlowe Turawa Park rozdaje atrakcyjne upominki, a wśród nich m.in.: szkolne tornistry, plecaki, ekologiczne lunchboxy, butelki termiczne oraz wysokiej jakości przybory, które przydadzą się każdemu dziecku.

Nagrody można odbierać w ostatnią sobotę i niedzielę sierpnia, przy stanowisku akcji w pasażu głównym centrum, od godziny 11.00 do 19.00.

Dodatkowo w czasie trwania akcji Centrum Handlowe Turawa Park zaprasza wszystkie dzieci na bezpłatne warsztaty ekologiczne w strefie letniej – KAŻDY DZIEŃ DOBRY. Podczas zajęć prowadzonych przez profesjonalnych animatorów dzieci stworzą karmniki i budki lęgowe dla ptaków, które Centrum przekaże Opolskiemu Nadleśnictwu. Kiedy najmłodsi będą uczestniczyć w zajęciach dorośli będą mogli odpocząć na leżakach , czy hamaku przy dźwiękach muzyki.

Rok szkolny 2019 / 2020 był bardzo specyficzny i trudny zarówno dla uczniów jak i ich rodziców. W tej chwili nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądał kolejny. Chcemy umilić dzieciom powrót do nauki dlatego na początek nowego semestru przygotowaliśmy dla nich atrakcyjne upominki. Mamy też nadzieję, że laptop który otrzyma zwycięzca naszego konkursu, posłuży jako przydatne narzędzie edukacyjne. Podczas warsztatów organizowanych w strefie letniej po raz kolejny skupiamy się na wartościach związanych z ekologią. Naszym celem jest zwrócenie uwagi na problemy, które dotyczą nas wszystkich oraz poszerzanie świadomości ekologicznej, również wśród najmłodszych. – powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor Centrum Handlowego Turawa Park.

Harmonogram warsztatów 29 I 30. 08

warsztaty recyklingowe i animacje dla dzieci

11:00-12:00
13:00-14:00
15:00-16:00
17:00-18:00
warsztaty z budowania karmników/budek lęgowych dla ptaków

12:00-13:00
14:00-15:00
16:00-17:00
18:00-19:00

W ramach akcji POWRÓT DO SZKOŁY ZACZNIJ OD TURAWY! na profilu facebook https://www.facebook.com/TurawaPark/ zorganizowano konkurs NOWY ROK – NOWY STYL, którego celem jest zwrócenie uwagi na istotę zachowania własnego stylu i indywidualności. Każdy kto opublikuje zdjęcie pod postem konkursowym ma szansę zawalczyć o nagrodę główną – LAPTOP HP’14. Więcej informacji na profilu Centrum Handlowego Turawa Park oraz na stronie:LINK

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

jedenaście − 5 =