Jump Academy to Park Trampolin, który w czerwcu zmienił swoje oblicze.

Teraz, poza szaleństwem na trampolinach, można tam skorzystać z urządzeń edukacyjnych i zabawek logicznych, które wprowadzają w świat naukowych ciekawostek i iluzji. To NAUKA, SPORT i ZABAWA w jednym miejscu, w Parku znajduje się niemal  50 trampolin tradycyjnych i skośnych, dwie trampoliny sportowe i trampolina QUAD (od 13 roku życia), a ponadto ścieżki akrobatyczne, strefa koszykówki, boisko do zbijaka i siatkówki, basen z gąbkami, ścianka wspinaczkowa oraz ELIMINATOR.

Dla głodnych wrażeń jest kino 9D z okularami VR, a dla lubiących rywalizację stół do ping ponga, cymbergaje oraz NOWOŚĆ, która sprawdzi twoją celność – gry zręcznościowe.

Park oferuje wiele opcji dodatkowych, takich jak zajęcia z akrobatyki dla dzieci oraz dorosłych, niezapomniane urodziny czy letnie zajęcia SUMMER ACADEMY Wakacyjna Przygoda. Te ostatnie organizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-16:00, a program zajęć jest bardzo bogaty i obejmuje zajęcia sportowe na trampolinach prowadzone przez doświadczonych trenerów, a także naukę poprzez zabawę w strefie IQ Academy, gry i konkursy z nagrodami.

Aktualnie trwa konkurs – każdy bilet zakupiony na miejscu daje możliwość wygrania wyjazdu na rodzinny weekend do Centrum Babylon w Libercu. Więcej o atrakcjach, jakie Park oferuje, a także o szczegółach dotyczących konkursu czy zajęć Summer Academy możecie przeczytać na profilu @JumpAcademyOpole.

Zobacz galerię.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

piętnaście + 11 =