W ubiegłą słoneczną niedzielę, tj. 13 września, odbył się festyn rodzinny „Witaj szkoło”, którego byłyśmy współorganizatorem. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Opole-więcej niż miasto na terenie Restauracji Radiowa zorganizowałyśmy imprezę skierowaną do opolskich rodzin.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę zabaw i animacji, czas umilała muzyka oraz soczki Leonki

Dzieci były w swoim żywiole…. z roześmianymi, pomalowanymi buźkami skakały i dokazywały na dmuchawcach, grały w piłkę, układały klocki, brały udział w konkursach z wiedzy o Opolu oraz konkursie rysunkowym z nagrodami.

Natomiast rodzicie w miłej atmosferze mogli napić się kawy, zjeść karczek i kiełbaską z grilla. Do aktywnej zabawy zachęcała dorosłych Kajah Miss Zumba, dziewczyna z fantastyczną energią i uśmiechem porwała do Zumby nawet panów.

W trakcie festynu zbieraliśmy artykuły szkolne dla potrzebujących dzieci, można było wymienić się książkami a w ramach szafingu była okazja wyszperać sobie nowy  płaszcz, bluzkę, sukienkę.

Ponadto, można było skorzystać z porad fizjoterapeutów z Poradni Profireha, którzy zajmują się wadami postawy u dzieci, porozmawiać z psychologiem Eweliną Kopeć, zapoznać się ze i porozmawiać o artykułach dla zwierząt SnobDog, oraz pogłowić nad zagadkami logicznymi.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, dobrą zabawę oraz wszystkie przyniesione artykuły szkolne, które trafią do dzieci, którym ich brakuje.

Dziękujemy również za wsparcie rzeczowe Sali zabaw Rytm i Zabawa, Smoczej Jamie, sklepowi Little Lena, Pracowni Lililaj, Ewelinie Kopeć, Kayah Miss Zumby, Teresie Gromniak, Formini, Manufakturze Słodkości Bonomince, księgarni Niebieski Kredens, Akademii Logicznego Myślenia i Matematyki oraz kawiarni Sopelek. Dzięki Wam dzieci otrzymały fantastyczne nagrody.

Jak widać na zdjęciach wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, mamy nadzieję, że na kolejnej imprezie Was również nie zabraknie.

TVP o festynie http://opole.tvp.pl/21611517/mamy-z-opola-zorganizowaly-festyn-rodzinny

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − six =