Do projektu zakwalifikowały się trzy osoby: Małgorzata Gilewska, Sylwia Choromańska oraz Magda Ogórek. Dziewczyny są bardzo zdeterminowane i gotowe na podjęcie półrocznego wyzwania, które wymaga od nich ogromnej wytrwałości i chęci do zmiany.

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie z psychodietetyczką Pauliną Limanowską,  która wykonała pomiar składu ciała; masy mięśniowej, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie, masy tkanki kostnej oraz zmierzyła wiek metaboliczny Mam.

Paulina zaplanowała ile i w jakim czasie powinny schudnąć, dostosowując diety dla każdej z Mam indywidualnie.

Dzisiaj odbędzie się sesja, która pokaże dziewczyny „sauté”, dzięki czemu będziemy mieć możliwość obserwowania ich postępów.

logo Mama od-Nowa

W tym tygodniu również odbędą się konsultacje z trenerem, który dostosuje ćwiczenia do poziomu ćwiczącego oraz ułoży program tak, aby osiągnąć założony cel. W czasie projektu będzie on na bieżąco modyfikowany – no i Mamy zaczynają ćwiczyć w siłowni Maximus, co najmniej trzy razy w tygodniu po 1,5 godziny. Jeśli będą miały ochotę i siły to nawet częściej.

Od 07.12 rozpoczynają się także zabiegi w gabinecie kosmetycznym Essence. Zabiegi, które wspomagają odchudzanie, niwelują niedoskonałości ciała, ujędrniają skórę. Wszystkie procedury zostały opracowane tak, aby zapewnić maksymalny efekt wyszczuplający, antycellulitowy i ujędrniający. Zabiegi intensywne, wykonywane w oparciu o nowoczesny sprzęt i specjalistyczne kosmetyki. Początkowo dziewczyny będą poddawać się co najmniej dwóm zabiegom tygodniowo. Dosyć intensywnie, ale na pewno bardzo przyjemnie.

Wszystkie Mamy, mają możliwość, w czasie trwania całego projektu skorzystania z konsultacji bezpłatnej z psychologiem, Katarzyną Burtna.