JUMPING FROG to forma aktywności fizycznej angażująca wszystkie partie ciała, również te wewnętrzne, głębokie mięśnie. Najmocniej pracują mięśnie brzucha, pośladków, ud, łydek. Co ciekawe trening ten nie obciąża naszych stawów!

JUMPING FROG to specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania.

Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych. Najczęściej jest to kombinacja wolnych i szybkich skoków, ćwiczeń znanych z aerobiku i dynamicznych „biegów” w miejscu.

Dzięki różnorodnej technice jumping fitness zapewnia wszechstronny trening całego ciała również kobietom, które są po porodzie, ponieważ zwiększają zarówno ogólną sprawność, jak i kondycję. Wzmacniają wszystkie mięśnie osłabione podczas całego okresu, jakim była ciąża pozwalając dojść w szybkim tempie do sylwetki z przed porodu. Co więcej, w czasie godzinnego treningu jumping fitness możemy spalić aż 900 kcal! Jeśli więc szukacie sposobu na skuteczną utratę kilogramów oraz ujędrnienie ciała , ten typ ćwiczeń jest dla Was idealny.

 

Jumping Frog Maximus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × four =