Butelka stoi na komodzie, pieluszki są w szufladzie pod łóżeczkiem, waciki jeszcze w innym miejscu, a przecież nie zostawimy maluszka na kanapie samego, podczas przewijania. Jak więc się wszystko zorganizować, aby było sprawnie, bez stresu i wszystko pod ręką? Nie tylko w domu, ale w czasie spaceru czy w aucie.

Oto kilka rozwiązań.

NA WÓZEK

Wychodząc na rodzinny spacer nie zawsze chcemy zabrać cały arsenał rzeczy „na wszelki wypadek”.

Organizer do wózka SKIP HOP to niezwykle praktyczny gadżet. Przestronna kieszeń główna pomieści wszystkie niezbędne rzeczy – zabawkę, smoczek, chusteczki, napój i przekąskę.
Jeśli zajdzie taka potrzeba – w sklepie lub na placu zabaw – wystarczy odpiąć kieszonkę od organizera i korzystać z niej jak z podręcznej torebki. Kieszonka-torebka ma jeszcze jedną niespodziankę, którą w szczególności docenią melomani – specjalny port dla słuchawek.

W DOMU I W PODRÓŻY

Organizer JJ Cole zapewnia wygodę i sprawia, że wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, takie jak pieluszki, wilgotne chusteczki czy oliwki znajdują się zawsze pod ręką, zarówno w domu, jak i w podróży. Dzięki uchwytowi możemy łatwo i sprawnie się z nim przemieszczać.
Organizer wyposażony jest w szufladkę doskonałą do przechowywania wacików, balsamów i innych drobiazgów.

DO SAMOCHODU

Deer viola to organizer do samochodu, który jest bardzo łatwy do zamocowania na oparciu fotela samochodowego. Posiada liczne przegródki i kieszenie, dwie zamykane na zamek błyskawiczny i jedną na rzep. Posiada również uchwyt na butelkę. Mocowanie w dwóch miejscach zapobiega przemieszczaniu się organizera.

W DOMU

Organizer i podgrzewacz na pieluszki PRINCE LIONHEART
Dobrze jest wiedzieć, gdzie są poszczególne rzeczy, aby bez problemu odszukać je w ciemności. Pojemnik można postawić na komodzie lub zawiesić na łóżeczku.
Można również podzielić go na pół i mieć dwie oddzielne stacje w miejscach, w których są najbardziej potrzebne. Lekki, trwały, łatwy w transporcie, zaprowadzi porządek w pokoju

organizer na pieluszkiSkładana suszarka do naczyń
Suszarka zapewnia oszczędność miejsca, można na niej suszyć mniejsze i większe pojemniki. Nowoczesne i pomysłowe rozwiązanie pasuje do każdego pulpitu kuchennego. Suszarka Prince Lionheart może być powiększana, nadaje się do umieszczenia 12 szt. pojemników i ich wyposażenia.

Organizer na szafkę lub łóżeczko
Wielozadaniowy organizer na pieluszki. Ułożysz w nim wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu ręki, a dzięki możliwości jego przenoszenia łatwo zamontujesz go w wygodnym dla Ciebie miejscu.
Dzięki odpowiednim rozmiarom przegródek, butelki będą stały stabilnie, a każda pieluszka, ręcznik, chusteczka, czy zabawka znajdzie odpowiednie dla siebie miejsce.
Organizer posiada paski, dzięki którym można go przymocować na dowolną szafkę, komodę, drzwi czy łóżeczko.

walmart.com
walmart.com

To tylko kilka rozwiązań, które ułatwiają nam organizację i porządkują codzienność. Na rynku jest ich jednak sporo… czy wszystkie są nam potrzebne? Na to, musicie odpowiedzieć sobie same.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × four =