Ten dzień jest jednym z najpiękniejszych w dni w roku. I wyjątkowa okazja, by powiedzieć i pokazać mamie, jak bardzo ją kochamy. Zanim rozpoczniesz poszukiwania prezentu, który wprawi mamę w zachwyt, sprawdź nasze pomysły i podpowiedzi.

Biżuteria

Standardowe, ale jakże pożądane rozwiązanie 🙂 Każda kobieta lubi dostawać biżuterię, mama też. Przyjemność sprawi bransoletka, naszyjnik, broszka. Nie musisz inwestować w markową biżuterię, równie piękna jest robiona przez rzemieślniczych złotników, artystów czy pasjonatów.

prezenty na dzień matkiVoucher do teatru, kosmetyczki, na zajęcia fitness, wycieczkę

Podarowując voucher możesz spełnić marzenia swojej mamy. Z pewnością są miejsca, które chciałaby zobaczyć, albo rzeczy, które chce przeżyć. Rzecz w tym, że mamy często odmawiają sobie przyjemności, ponieważ zawsze są ważniejsze sprawy. Możesz więc spełnić marzenie swojej mamy, zapraszając ją na długo wyczekiwaną premierę, na przyjemny zabieg u kosmetyczki, a nawet na krótkie wakacje w pięknie położonym pensjonacie.

prezenty na dzień matki

Kosmetyki mineralne

Propozycja dla tych, którzy lubią obdarowywać bliskich kosmetykami, ale mają już dość nieśmiertelnych żeli pod prysznic i soli do kąpieli.  Kosmetyki mineralne to idealny wybór dla każdego typu cery. Nie powodują alergii, odpowiednie dla każdego typu cery, a szczególnie wrażliwej i naczynkowej, a w ich składzie znajdziemy wyłącznie naturalne minerały.

prezenty na dzień matki

Gadżet z dedykacją

Ach, jak czasem trudno nam powiedzieć, że kochamy! Okażmy więc uczucia, na przykład podarowując kubek z dedykacją, koszulkę, album na zdjęcia. Mamy możliwość zamówienia jak najbardziej indywidualnego produktu, z wymyślonym przez nas tekstem czy własnym zdjęciem. W ten sposób możesz powiedzieć mamie, że tęsknisz, kochasz, myślisz. Na pewno się ucieszy! (fot. pakamera)

prezent na dzień matki

Wspólna sesja fotograficzna

Ile masz w domu wspólnych zdjęć z mamą? Jak często fotografujecie się razem? Z całą pewnością stanowczo zbyt rzadko! Dzień Matki może być okazją do organizacji rodzinnej sesji zdjęciowej. Ty, rodzeństwo i mama. Im jesteśmy starsi, tym mniej nas na zdjęciach. Skupiamy się na własnych dzieciach. A przecież taka sesja będzie piękną pamiątką i dla ciebie, i dla mamy. Przy okazji spędzicie trochę czasu razem, umówicie się na profesjonalny makijaż i stylizację fryzury. Co może być przyjemniejszego, niż popołudnie z mamą?

prezent na dzień matki