Kilka lat temu, niemal na całym świecie, usłyszano historię o 2-letnim chłopcu imieniem Reiley, który uratował życie swojej mamie, gdy straciła przytomność. Chłopiec, który niedawno nauczył się mówić, wykręcił numer pogotowia i powiedział: mamusia śpi.

Kiedy Riley zauważył, że jego Mama upadła na podłogę, przypomniał sobie, co rodzice mówili o numerze alarmowym. Zareagował natychmiast.

JAK ZAPAMIĘTAĆ?

Które dziecko nie myli jednak numerów 999,998,997 i 112? Trudno zapamiętać maluchowi, który numer to pogotowie, a który to straż pożarna czy policja, dlatego Stowarzyszenie Mamy z Opola zaprojektowało specjalne naklejki (plakaty), dzięki którym dziecku będzie łatwiej zapamiętać i przyswoić sobie te bardzo ważne numery alarmowe.

nakl_poprawione_2

 

 

Wydrukuj i przypnij je na lodówce magnesem lub na tablicy korkowej tak, aby były widoczne dla dziecka.

Pobierz i wydrukuj.

Zapraszamy również na zbliżający się piknik 26.06.2016 UWAGA LATO!, na którym Stowarzyszenie będzie rozdawać naklejki.. Szczegóły już wkrótce.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem pakietu naklejek do szkoły lub innej placówki edukacyjnej zapraszamy do kontaktu stowarzyszenie@mamyzopola.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + sixteen =