Pani Sabina przez kilka lat prowadziła swój mały kiosk przy ul. Dmowskiego. Niestety kilka dni temu złodzieje okradli go, a na domiar złego podpalili. Wnętrze spłonęło doszczętnie wraz z całym pozostałym towarem. Ta niezwykła kobieta, miła i wyjątkowo uprzejma dla swoich klientów, boryka się teraz z dużymi problemami. Mąż pani Sabinki w kwietniu przeszedł udar, a kiosk może nie przynosił dużych dochodów, ale wystarczał im na utrzymanie.

Mamy z Opola jak zwykle postanowiły pomóc. Te niezawodne kobiety natychmiast się zmówiły i organizują kiermasz różności, który odbędzie się w niedzielę 7.10.2018 r. pod chmurką, na parkingu na rogu ul. Katowickiej i 1 Maja w godzinach od 10.00 do 15.00. Cały uzyskany w ten sposób dochód zostanie przeznaczony na rzecz pomocy dla pani Sabiny.

Na kiermaszu będziecie można zakupić właściwie wszystko: książki, ubranka dla dzieci, ubrania dla dorosłych, zabawki, rzeczy nowe, używane, przyprawniki, wazony, koce, filmy na płytach DVD – wszystko w wyjątkowych cenach. Wierzcie, że będzie w czym wybierać. Na bieżąco będziemy wstawiać na stronę wybrane perełki. Ceny będą naprawdę niskie – wszystko po to, aby wesprzeć panią Sabinę.

Już pierwszego dnia zbiórki udało nam się zgromadzić ogromną liczbę książek, zabawek czy też innych rzeczy.

Chcesz pomóc?
1. Oddaj rzeczy, które nie są ci potrzebne w domu, a które przedstawiają jakąś wartość (rzeczy nieuszkodzone, niepoplamione, bez wad, co najmniej dzień przed kiermaszem)
2. Przyjdź na kiermasz
3. Wpłać pieniądze na https://zrzutka.pl/ratujemykiosk
4. Jeśli masz inny pomysł, napisz do nas: elzbieta@mamyzopola.pl
Organizator: Magdalena Ogórek – 537 622 400, Elżbieta Kliś 509 370 810.

ZAPRASZAMY!!